Стартап оновленого блогу “einstein world” ver. 2.0

Друзі!

Напевне Ви помітили, що я давно нічого не писав в блозі і можна сказати трохи його закинув… Десь є частка правди, але багато-багато всього відбулося і щоб там не було – можемо констатувати – “einstein world” у своєму новому вигляді радий Вас вітати на своїх просторах!
Ще не все реалізоване, що я задумав для даного проекту, проте бачу, що якщо не запустимо його наразі, то буде все це ще тягнутися, що і Ви повтікаєте (якщо ще не втікли 🙂 ) і я можу стомитися від доробок і передумати – то ж … барабани… СТАРТАП!

Коротенько про мого малюка-блог – те, що зроблено – і те, що ще буде реалізоване – будьте певні, потихеньку все запрацює і Вам буде тут затишно.

 1. З старого-доброго “chernenko.org.ua” перенесено все те, що не було відверто кажучи сміттям, а таки чогось важило для мене і для Вас (судячи з коментарів).
 2. Я доклав зусиль, щоб сайт дійсно став “fluid” – “гумовий” і гарно відображався на таких популярних зараз вайдскрінах і, звичайно ж, не страждали традиційні квадратні монітори.
 3. Змінився двигун – “серце” блога. Ним став популярний блог-двигунець “WordPress“. Часто стикаюсь останнім часом з ним по роботі … і дуже ним задоволений. Маєте якійсь питання щодо WordPress – задавайте. Хочете собі сайт на WordPress – пишу, звертайтесь.
 4. Додано зручну навігацію по сторінкам (внизу кожної сторінки 1 2 3 … хх ).
 5. Завдяки WordPress зараз гарно працює пошук по сайту.
 6. Додав трохи мультимедіа – хочу ділитися зі спільнотою тим, що я слухаю і дивлюсь – можливо маю однодумців та людей, що слухають ту ж музику.
 7. Ой… ще купа всього з’явилось – теги, покращився інтерфейс перегляду галерей, з’явилась голосувалка.
 8. Ще вирішив більше писати свого, а не копіпастити. Побачим, що із цього вийде :-).


Чого я сказав, що трохи поспішив із стартапом. Ще хочу зробити тут:

 1. Інфо про мене, де мене можна знайти, контактні дані, резюме, портфоліо виконаних робіт.
 2. Маю багато родичів, маю величезний родовід – http://chernenko-life.narod.ru/fam_tree.html думаю його розмістити на цьому сайті. Взагалі планується окреме меню, що розповість більше про мене, мою діяльність, моїх родичів і зміцнить зв’язок із Інтернет-спільнотою.
 3. Думаю створити публічний вішліст – список того, що хочу купити, можливо того, що хочу досягти.
 4. З техсторони – потрібно підняти карту сайту, дещо позасовувати в noindex – щоб тільки правильні посилання індексувалися.
 5. Ще потрібно перевірити чи функціонує feedburner – підписки по RSS та email.
 6. Встановити плагін підписки на коментарі в блозі.
 7. Прямо зараз ще треба перенести chernenko.org.ua -> old.chernenko.org.ua (раптом хтось щось там забув і прагне найти, або і я чогось не переніс!).
 8. … Скільки всього понаписував… Ну не ображайтесь, якщо скучно. Принаймні можете мене вже почути на цих сторінках.

Далі буде! Планую написати, що змінилось в моєму житті за пів року, адже я нічого не писав в блозі, викласти знакові фото, які дадуть змогу пережити моменти з мого найближчого минулого.
Радий, що Ви зі мною,
Черненко Євген (піду вже посплю, щоб не бути на роботі як сновида 😉 )

P.S.: Тепер вже маємо справжній стартап! Хто що-небудь загубив на старому chernenko.org.ua – Вам сюди: http://old.chernenko.org.ua/

Can be interesting for you:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *