Гарний настрій


Warning: ksort() expects parameter 1 to be array, object given in /var/www/html/wp-content/plugins/yet-another-related-posts-plugin/includes.php on line 298

ПесикЗавтра з київського залізничного вокзалу від’їжджаю до Буковеля – найліпшого гірськолижного курорту Неньки-України. А сьогодні на вулиці валить сніг, який не вспівають зчищати з доріг комунальники. Якійсь радісні промінці гріють душу так, що навіть не хочеться працювати. Можливо це весна-пустунка вже наближається до нас? Можливо це сьогоднішнє святкування "Колодія" ("Масляниці") в нашому офісі підсвідомо асоціюється з відходом зими? Не знаю… Хоча! Мабуть це ще й п’ятниця додає колориту і моя майбутня тижнева відпустка!
Хочу Вас порадувати, Шановні, от цією собацюркою з довгим язиком. Нехай вона Вам підніме настрій як мені сьогодні і принесе радість до Вашої оселі! Побажайте мені гарних лиж і не скучайте – chernenko.org.ua бере тижневу відпустку і обов’язково буде Вас радувати після моєї подорожі :-)!

2 thoughts on “Гарний настрій”

  1. Вдалої поїздки, але рекомендую їхати з дівчатами і запасами спиртного – передають замети і похолодання, потім дощі і потепління)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *