Серпень 2010

Надворі шалена спека, хочеться ніжитися в воді, насолоджуючись прохолодою… Але поки що сиджу в Києві, в квартирі +34, надворі +42. Плавиться асфальт, кіт позіхає і хекає, відкривши рота і висолопивши язика, мов пес :-). Ми з Аллою і Валерою теж тиняємося по хаті, шукаючи хоча б маленького протягу. Треба щось робити – чи може піти купити вентилятор в Мегамаркеті? Але ж начебто кінець літа…
Взагалі-то неочікуване жарке літо. Я на своїй пам’яті не пригадую таких спекотних днів. Як же побороти спеку? Недавно організувались невеликою компанією і пішли попити холодненького пивка:

Старі друзі - Фен і Туе

Старі друзі – Фен і Туе
Я і Шурік

Я і Шурік
Холодний напій

Холодний напій
Розслабились...

Розслабились…
 

Гарно посиділи, дякую всім, хто прийшов: Вадіку Швецу, Жекі Фенюку, Сергію Нестроєвому, Шуріку Лахну. Вовці Лахну – виговор, що не явився. Ромка Яровий не з’явився по поважній причині – вирвав зуб і сидів дома :-(.

А між тим, дома з ума сходить наш кіт. Я думав він не дуже БесполЄзний, але помилявся. Він продовжує нас радувати щодня :-D:

Було діло – якось вибрались із R&D відділом попити пивка жаркого п’ятничного дня. Посиділи на славу, правда я знову взявся за чаклунські справи і гадав по руці :-). Потім гадали і мені. Пророцтва були різні. Інколи потрібно було ковтнути хмільного напою, щоб зрозуміти суть!

Таня зразу віднеслась до гадання скептично

Таня зразу віднеслась до гадання скептично
Потім їй стало цікавіше

Потім їй стало цікавіше
Вона не вірила очам і вирішила погадати мені

Вона не вірила очам і вирішила погадати мені
У неї явно виходило!

У неї явно виходило!
Але я уточнив деякі нюанси ))

Але я уточнив деякі нюанси ))
 

А далі ми повіялись вигулювати Бубу. Буба – це мила собачка Тетяни. Пес вміє сподобатись і дуже товаристський. Мисливська порода дала про себе знати і трохи пізніше Буба вполював голуба, якого відразу ж схопив Макс і хотів з’їсти ( жартую 🙂 ), але ми йому не дали цього зробити.

Ловець голубів і інших літаючих об'єктів

Ловець голубів і інших літаючих об’єктів
З Бубою

З Бубою
 

Зовсім недавно, в п’ятницю, ми з квартірантіками знімали відео і фото для Івана Кисельова і Тетяни Лисюк. Це наші гарні друзі. Знайомі з ними по Буковелю і байдарках на Дністрі. Зйомки проходили на даху однієї високої будівлі, недалеко від нас. Звідти відкривається шикарний вигляд на половину Києва. Ваня не підкачав і Валера зняв справжній кліп. Запрошую до перегляду:

Одне тільки погано – я так стрибав і танцював, що вивихнув собі ногу :-). Але то життя – до весілля заживе!


Заходьте ще, з Вами був Черненко Євген. Гарного Вам дня і щирих людей навкруги. Поменше спеки і побільше прохолоди :-)!

P.S.: Незабаром будуть опубліковані фото з даху висотки, де знімали кліп для Вані і Тані.

2 thoughts on “Серпень 2010”

  1. Забув написати, що Буба – це клічка. Справжнє ім’я – Фрай. Порода – бігль.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *