14 травня 2010 року

Врешті-решт Валера сконвертував фото із свого Canon 50D і я побачив масу гарних знімків із водного походу на байдарках. Всіх не опублікую, декілька – для затравки:

 

На березі Дністра

На березі Дністра
Туристи

Туристи
Заліщанська мафія :-)

Заліщанська мафія 🙂
 

Провели брата в Москву, гарно досвяткували з ним травневі свята:

Черненки

Черненки
Чистка картоплі

Чистка картоплі
Біля павільйона Флори, Софіївка

Біля павільйона Флори, Софіївка
 

А ще, вчора подивився "Утомленные Солнцем – 2. Предстояние" Никиты Михалкова. Чесно кажучи, чекав на шедевр, але видно все давно куплено :-(. Трейлер:

http://www.youtube.com/watch?v=zLfWn4o224A

Як це стало модно, в трейлері все класно, чудово скомпоновано, а фільм вийшов якийсь однобоко-недовершений. На форумах кричать, що Міхалков халтурить і виставляє Червону армію зборищем матюкливих недоучених солдафонів і виставляє народ сміттям (схожі паралелі бачимо в фільмі "Царь", де народ не важить нічого для правителя).
В будь-якому разі подивитися можна… рекомендую тим, хто не бачив 1-шу частину, переглянути спочатку її – тоді стане зрозуміла сюжетна лінія. Як видно із кінцівки, буде ще 3-тя частина – "Цитадель".

1-ша частина ("Утомленные солнцем", 1994 рік): http://upload.com.ua/get/901578972/
2-га частина ("Утомленные солнцем – 2. Предстояние", 2010 рік, якість: гарний CAMRip – без сміху, тіней і сторонніх звуків, або можна схарактеризувати як поганий DVDRip): http://upload.com.ua/get/901618917/

2 thoughts on “14 травня 2010 року”

  1. Да, действительно, клёвые выходные были=)
    Меня даже, судя по фотке, торжественно “зачислили в клан”=)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *